Archiv autora: Marie Zrzavá

Tuto neděli 4. října 2020 nepřijede host P. Martin Holík, aby sloužil obě bohoslužby. Musí se věnovat jiným naléhavým povinnostem.

Mše svaté bude sloužit P. Pavel Sandtner, a proto je možné, aby mše sv. v 9:30 hod. byla zaměřena pro děti. Všichni jste srdečně zváni.

Již po páté se farní tábor konal v Brtnici, tento rok to bylo ale jiné, protože poprvé rodiče děti na tábor přivezli sami, předchozí roky, jsme na tábor jezdili společně. Tábor se konal od 15. do 21. srpna. A já doufám a pevně věřím, že si ho děti užily i letos.

Ve dnech 9. až 13. 9. 2020 se konal další ročník Přibyslavských slavností a v sobotu již 29. Mlékárenský den. Na závěr slavností pak byla v neděli 13. 9. sloužena mše sv. na náměstí za farnost a město.

V sobotu 15. 8. 2020 se koná další ročník přibyslavského motodění. Ve 13 hod. se slavila biker mše ve farním kostele Narození Sv. Jana Křtitele. Po požehnání motorkářů a motorek následovala společná vyjížďka a večer tráví motorkáři na parketu v Olešence. Výtěžek z celé akce věnují pořadatelé na dobročinné účely.

V sobotu 27. června 2020 se konal benefiční pouťový koncert s názvem Hudba starých mistrů českých i světových. Vystoupil zde Viktor Darebný (varhany) a Vojtěch Hylský (trubka). Výtěžek z koncertu byl určen na opravu soklu kostela.