Drazí farníci,

srdečně vás všechny zdravím. Od 22. března 2020 budu v přibyslavské farnosti působit po dobu nepřítomnosti otce Pavla Sandtnera.

S ohledem na okolnosti, které v našem státě jsou, nemám možnost se plně věnovat povinnostem, které mi kněžská služba ukládá. Nemohu vás navštěvovat, veřejně sloužit mše svaté.

Ale nechci vám být vzdálen úplně. Proto vzhledem k nařízením a opatřením, která se nás dotýkají, budu pobývat na faře v Přibyslavi. V nadcházejícím týdnu ve středu 25. března a ve čtvrtek 26. března, pak zatím každý týden v úterý a ve středu, samozřejmě s ohledem na okolnosti.

Pokud budete chtít cokoliv probrat, dohodnout nebo si jen promluvit, volejte nonstop na telefonní číslo 603 565 676 – po telefonu vše „zkonzultujeme“ a dohodneme.

O dalším vývoji situace vás budeme informovat.

V modlitbě za vás a za vaše blízké, vám všem ze srdce žehnám.

Mgr. Dmytro Romanovský
farní vikář v Přibyslavi a Kutné Hoře