Milé sestry, milí bratři,
vzhledem k opatřením platným od 14. 10. 2020 prosím o přijetí následujících omezení:
Na bohoslužbu mohou přijít 2-3 osoby z rodiny, která má zadanou intenci. Zbytek do povolených 6 osob tvoří asistence (kněz, ministrant nebo kostelník, případně kameraman, varhaník).
Prosím ty, kteří mají intenci, aby kontaktovali kněze P. Pavla Sandtnera (605 727 555) nebo kostelníka pana Jana Henzla (606 198 148) a domluvili se na upřesnění počtu zúčastněných. Ministranty zkontaktujeme.
Adorace v sobotu je na každou čtvrthodinu omezena počtem 5 zapsaných účastníků. V neděli budeme přenášet bohoslužbu v 9.30 online. Odkaz včas upřesníme.
Podávání svatého přijímání bude v neděli mezi 10.30 a 11.30 při dodržení počtů přítomných, v tuto dobu bude i možnost svátosti smíření.
Možnost svátosti smíření po domluvě kdykoliv.
Myslím na vás všechny každý den, a budu. V případě potřeby volejte!
Žehnej vás Bůh
+ P. Pavel Sandtner

You might also like

Možnost navštívit farní kostel (29. 3. – 4. 4. 2020)