Upozornění

• Dnes v 15.00 hod. u Syberů začátek farního vánočního hokejevého turnaje určeného pro všechny věkové skupiny. Podle počasí se bude hrát na bruslích a s pukem nebo jen v botách a tenisákem. Hráči i fandové jsou srdečně zváni.
  • Ve středu v 16.00 hod. při mši svaté poděkujeme Pánu Bohu za rok 2008 a zároveň budeme prosit o Boží požehnání do nastávajícího nového roku. Po mši svaté jsou všichni zváni – včetně dětí – na faru na přípitek. Na faře je možné se zdržet podle libosti a společně slavit konec roku. Nápady na společný program jsou vítány.
  • Ve čtvrtek na Slavnost Matky Boží Pannz Marie budou slouženy mše svaté jako v neděli. V tento den je povinná účast věřících na mši svaté.
  • V pátek navštíví kněz naše nemocné. Prosím, oznamte nemocným návštěvu kněze. V 17. 00 hod. adorace a v 18.00 hod. mše svatá.
  • V neděli na Slavnost Zjevení páně ( Tří králů) při mši svaté kněz požehná vodu, křídu a kadidlo a zlaté věci (přívesky), které si přinesete. Posvěcenou vodu, kadidlo a křídu si věřící mohou odnést do svých domovů.
  • Zájemci o přijetí svátosti biřmování,se mohou zapisovat v zákristii. První setkání je stanoveno na sobotu 10.1. 2009 v 9.30 hod. na faře.
  • Zájemci o diecézní časopis IKD se mohou zapsat v zakristii a složit předplatné ve výši 200Kč.Nové číslo IKD je připravené k vyzvednutí v zákristii.

Poděkování

• Děkujeme panu kostelníkovi, panu Kunstárovi, paní Peřinové,paní Růčové, paní Havlíčkové a paní Kuncové za vánoční výzdobu kostela.
  • Děkujeme chrámovému sboru a skupině Cum Laude za hudební doprovod liturgie.
  • Děkujeme všem, kteří připravili vánoční bohoslužbu pro obyvatele domu s pečovatelskou službou.
  • Děkujeme dětem za přípravu a provedení vánočního divadelního představení.
  • Děkujeme za vaše příspěvky do sbírek. Výše vánočních sbírek bude oznámena následující neděli.
  • S panem kaplanem děkujeme za přání a dary,kterými jste nám udělali velkou radost. Všem upřímné zapla´t Pán Bůh.

BOHOSLUŽBY VE FARNOSTI PŘIBYSLAV

Den Hodina Intence