[metaslider id=11715]

V sobotu 13. 8. 2016 se 8 vedoucích, 1 kuchařka a 28 dětí vydalo společně na tábor. Tento rok jsme strávili krásný týden na faře v Brtnici, kde působí P. Petr Balát, který se tam o nás dobře staral.

Téma tábora bylo „Cestování časem“, kde jsme se díky kouzelným dveřím přenesli do dob – Jana Husa, Karla IV., Cyrila a Metoděje, T. G. Masaryka, Marie Terezie a do budoucnosti, do doby, kdy svět ovládli Mimoni.

Během týdne jsme s dětmi zažili spoustu zábavy, zahráli si nespočet her, navštívili několik mší svatých a vydali se pěšky na výlet na zříceninu hradu Roštejn. Společně pak s naším panem farářem jsme si večer udělali krásnou mši svatou a ještě před ní jsme společně vyšplhali na věž, která není volně přístupná.

Doufáme, že děti byly spokojené a budeme se na ně moci těšit i příští rok zase na stejném místě 🙂 Ale už od 22. července 2017.

Za kolektiv vedoucích Maruška Blažíčková

...