[metaslider id=11715]

2015-04-25_Libice_diecezni_pout

V sobotu 25. 4. 2015 proběhne v rodišti sv. Vojtěcha a Radima v Libici nad Cidlinou pouť královéhradecké diecéze ke sv. Vojtěchovi.

Program začíná v katolickém kostele sv. Vojtěcha v Libici nad Cidlinou v 9.15 hodin adorací a modlitbou s prosbou o požehnání pro diecézi a dar povolání.

V 10.00 hod. bude otec biskup Josef Kajnek společně s kněžími slavit poutní mši svatou. Následuje modlitební cesta na slavníkovské Hradiště a zde společná modlitba za národ a nová duchovní povolání. Touto modlitbou bude současně zahájena již 19. roční novéna za duchovní povolání, která probíhá každoročně od dubna do prosince, vždy poslední sobotu v měsíci se mší sv. v 10.00 hod.

Článek převzat z webu Biskupství královéhradeckého

Marie Zrzavá

 

0 comments

Odpovědět