[metaslider id=11715]V termínu od 1. do 7. srpna se konal farní tábor na faře v Brtnici nedaleko Jihlavy. Tábor jsme zahájili nedělní mší svatou v přibyslavském kostele, která byla doprovázena zpěvem scholy.

Celým týdnem nás provázel příběh zmrzlé země Narnie, do které jsme se společně s hlavními hrdiny Petrem, Zuzanou, Edmundem a Lucií dostali přes skříň.

Postupně jsme zjistili, že v Narnii vládne krutá Bílá královna, která v této zemi nastolila věčný sníh a led. Vypravili jsme se za armádou Aslana, lva, který je mocnější než Bílá čarodějnice a přestože to nebylo jednoduché, tak se nám ke konci tábora podařilo královnu porazit.

I přes to, že často pršelo a slunce vysvitlo jen někdy, celý tábor se nám moc povedl a všichni si společné chvíle moc užili. Myslím, že na tento týden budeme vzpomínat ještě hodně dlouho. Chci poděkovat všem dětem i rodičům za přízeň a spolupráci, také panu faráři Pavlu Sandtnerovi za ochotu a podporu a hlavně v neposlední řadě celému týmu vedoucích, bez kterých by tábor nemohl proběhnout.

Za kolektiv všech vedoucích

Klára Ledvinková

...