[metaslider id=11715]
2015_Zlate_Hory_poutni_misto_zajezd
Poutní místo Zlaté Hory, kde farní zájezd zahájíme

Odjezd na letošní farní zájezd, který je naplánován za poznáním severozápadní Moravy, konkrétně Jeseníků, se pomalu – ale jistě blíží. Proto jsou zde sepsány některé informace z příprav a přiložen aktuální rozpis cesty.

Autobus byl naplněný koncem března. Doposud nezaplatilo asi 15 účastníků. Poslední termín placení je nástup do autobusu. Ubytování je ze dvou třetin zaplaceno. 

Zájezd většinou připravuji v prosinci a během ledna domlouvám návštěvy zámků a dodělávám kalkulaci zájezdu.

Letos jsem dodělal zájezd v půli ledna. Ve Velkých Losinách jsem chtěl navštívit nově vybudovaný aquapark z termálních pramenů. V březnu měli otvírat nový areál. Stavba dostala skluz a nově vybudovaný aquapark bude otevřen v červnu. Musel jsem najít náhradu za tuto atrakci. Byl mi nabídnut poslední volný termín návštěvy přečerpávající elektrárny Dlouhé Stráně. Domluvil jsem tedy místo koupání ve Velkých Losinách. Exkurze přečerpávající elektrárny Dlouhé Stráně je zaplacena. Navštívíme strojovnu, promítnou nám film o elektrárně a navštívíme dolní i horní nádrž.  Tuto změnu avizuji dopředu, aby nebyl někdo zklamaný.  O koupání nepřijdeme, koupat se dá v Karlově Studánce v lázeňském domě. Děkuji za pochopení.

Přikládám soubor s podrobnými informacemi pro účastníky zájezdu o celé cestě včetně GPS a plánovaného časového harmonogramu: 2015_Farni_zajezd_informace.

Petr Málek

1 comment

Odpovědět