[metaslider id=11715]

Vánoční doba pomalu končí, ale podívejme se ještě jednou, jak děti prožívaly adventní dobu a o co se snažily:

„Během letošního adventu zahájíme Svatý rok milosrdenství, který vyhlásil papež Franti­šek. V adventu si více než jindy připomínáme největší skutek Božího milosr­denství – narození Ježíše Krista. Bůh se stal člověkem, aby nám ukázal milosrdnou tvář Otce…“ Těmito slovy byl uveden námět, jak s dětmi prožívat adventní dobu.

Text na nástěnce pokračuje dále: „Smyslem tohoto programu je prožít ve farnosti společně s dětmi advent jako dobu, během níž objevujeme Boží milosrdenství a sami se stáváme cestou, po níž Boží milo­srdenství přichází do „našeho světa“, ke všem lidem.“

Jak se dětem dařilo? Podívejte se na fotky…

Podle podkladů k adventnímu námětu přepsala Marie Zrzavá

Fotogalerie

Foto: Marie Zrzavá

 

 

0 comments

Odpovědět