[metaslider id=11715]

Měsíc utekl jako voda a byla tady sobota 14. března 2015 9 hodin ráno a čekala nás další z ministrantských schůzek. Musím se podělit s vámi o radost a napsat, že nás byl devět, o dva ministranty více než na minulé schůzce. Huráááááá! Tentokrát jsme byli ve značně pozměněné sestavě, protože se na schůzku dostali i kluci z okolních vesniček a bohužel nemohli přijít starší ministranti, ale to nám nebránilo si po společné modlitbě zahrát několik, doufám že, zajímavých her.

Závěrem jsme se domluvili, že v dubnu budeme schůzku řešit operativně, protože kluci si díky Velikonocím užijí ministrantování opravdu hodně. Proto další schůzka bude buď v druhé polovině dubna, nebo začátkem května, ale že se včas termín od pana faráře všichni dozví. Pak jsme se rozloučili a pan farář naše „přespolní“ zavezl domů.

Pokud byste někdo chtěl mezi nás přijít, nemějte strach a přijďte, rádi vás mezi sebe přijmeme. Co je pro to nutné udělat? Nic, jenom poslouchat, až bude pan farář termín schůzky říkat při některých nedělních ohláškách.

Na shledanou se těší

Kája Březina

Fotogalerie

0 comments

Odpovědět