[metaslider id=11715]

Drazí,

v pátek 24.května Vás srdečně zveme do kostela Narození sv.Jana Křtitele v Přibyslavi, kde se uskuteční druhý ročník celorepublikového projektu Noc kostelů 2013.

Na jaký program se můžete těšit?

 

20:00 – 20:30: Hudební vystoupení (mládeže a dětí z místní farnosti)

20:30 – 21:30: Komentovaná prohlídka kostela (s ukázkou a promítáním fotografiií, pramenů přibližující dosud nepoznanou historii přibyslavského chrámu – vede Bc. Aleš Veselý – Galerie výtvarného umění Havlíčkův Brod)

od 21:30 – 24:00: prohlídka zrekonstruované gotické věže v blízkosti kostela (noční prohlídka s poutavým výkladem a působivým nočním výhledem na noční krajinu Vysočiny); v případě zájmu až do 24 hodin.

Na shledanou s Vámi se těší organizační tým.

Bc. Martin Ležák

0 comments

Odpovědět