Ohlášky:

• Dnes po ranní i po druhé mši svaté na faře zápis intencí na II. pololetí roku 2015. Intence bude možné zapisovat i v následujících dnech.
  • Tento týden už nebude výuka náboženství.
  • Ve čtvrtek odpadá naplánovaná biblická hodina.
  • V pátek od 13.00 hod. na faře pokračuje příprava na 1. svaté přijímání.
  • Následně setkání dětí na faře.
  • Od 17.30 hod. adorace před vystavenou NSO.
  • V sobotu  v 13.30 hod. v kostele nácvik provokomunikantů s rodiči na nedělní liturgii a dále zpověď prvokomunikantů a jejich rodinných příslušníků.
  • V neděli při mši svaté v 9.30 hod. děti přistoupí k prvnímu svatému přijímání. sraz dětí a asistence v 9.00 hod. na faře.
  • Odpoledne od 14.00 hod. jste všichni zváni na farní zahradu, kde proběhne farní odpoledne pořádané u příležitosti prvního svatého přijímání.
  • Děti, které se chtějí zúčastnit farního tábora, tak jak byl popsán ve Farním listě nebo je popsán na venkovní nástěnce, si mohou vyzvednout přihlášky v zákristii nebo na faře a vyplněné odevzdávat.

Poděkování:

• Děkujeme za péči o kostel, za úklid na faře a za vaše příspěvky do sbírky. Sbírka z minulé neděle, která byla určena na financování Národního eucharistického kongresu, vynesla částku 11711 Kč. všem dárcům děkujeme.

Ohlášky (11.neděle v mezidobí) jsou ke stažení ve formátu PDF níže.

Ohlasky_11.nedele_mezidobi_2015