Upozornění:

• Dnes v 11.00 hod. v kostele přijme křest Matěj Strašil a v 17.15 hod. v kostele křížová cesta.
  • V pátek kněz navštíví naše nemocné. V 13.00 hod. na faře pokračuje příprava dětí na první svaté přijímání. Ve 14.00 hod. na faře setkání dětí pod vedením paní Halíkové. V 17.15. v kostele pobožnost křížové cesty pod vedením mužů.
  • neděli v 13.00 ve farním sále začíná duchovní obnova farnosti pod vedením P. Jana Balíka, ředitele Sekce pro mládež České biskupské konference. V 17.15 hod. pobožnost křížové cesty.

Poděkování:

• Děkujeme za péči o kostel a za úklid na faře a za vaše příspěvky do sbírky. Sbírka z minulé neděle, ze které jsme podpořili naše adoptované dítě činila 12000 Kč. Všem dárcům děkujeme. Dnešní sbírka je určena na Svatopetrský haléř a bude za tímto účelem odeslána.

Bohoslužby ve farnosti Přibyslav:

[PDF] Bohoslužby ve farnosti Přibyslav – 2.neděle postní (80kb)