Ohlášky:

  • V 16:00 hodin odpoledne jste zváni k modlitbě litanií k Duchu Svatému na začátku školního roku. Po svátostném požehnání můžete přijít na farní zahradu na špekáčky a občerstvení. Pokud s sebou přinesete něco sladkého, určitě to sníme. Pro děti budou připraveny hry.
  • Ve čtvrtek bude ve 14:00 hodin mše svatá v DPS. Po večerní mši svaté bude krátká adorace za nová kněžská a řeholní povolání.
  • V pátek navštívíme nemocné. V 17.30 hodin bude možnost adorace před vystavenou NSO a oba budeme k dispozici ke svaté zpovědi.
  • Příští neděli bude ve 14:30 pokřtěn Matyáš Hajčman.
  • Můžete si vzít farní list, děti mají nachystánu k rozebrání dětskou přílohu. Náboženství se bude vyučovat od příštího týdne tj. 7. září. Všimněte si prosím ve farním listě neobvyklého začátku některých hodin, které jsou označeny vykřičníkem. Domluvil jsem je tak, aby děti nemusely po obědě čekat na další hodinu více než je nezbytné. Děkuji za pochopení. Prosím nezapomeňte odevzdávat přihlášky na náboženství.

Poděkování:

  • Děkuji vám za vaše modlitby, oběti, štědré dary do sbírky, za péči o kostel, úklid na faře i za všechno snažení a pomoc. Bůh vám oplať.

Ohlášky (22. neděle v mezidobí) jsou ke stažení ve formátu PDF níže.

Ohlasky_22.nedele_mezidobi_2015

0 comments

Odpovědět