• Tento týden začne výuka náboženství.
  • V pátek od 14.00 hod. setkání dětí na faře. Od 17.30 hod. adorace před vystavenou NSO a možnost svátosti smíření. V 18.30 hod. mše svatá. V 19.30 pracovní setkání pastorační a ekonomické rady farnosti.
  • V sobotu v 11.00 hod. uzavřou svátostné manželství Renata Strašilová a Zdeněk Musil.
  • V zákristii jsou připravena k vyzvednutí nová čísla IKD.
  • V sobotu 25.9. se uskuteční farní zájezd do Prahy. Po Praze se bude chodit pěšky. Zájemci se mohou zapisovat v zákristii.
  • Přihlášky na výuku náboženství je možné vyzvednout v zákristii. Vyplněné přihlášky se odevzdávají v zákristii nebo na faře.

Poděkování

• Děkujeme za péči o kostel, za úklid na faře a za vaše příspěvky do sbírky. Sbírka z následující neděle je určena na církevní školství a bude za tímto účelem odeslána.
  • Prostředky, které přinese letošní diecézní sbírka, budou – stejně jako v loňském roce – použity na opravy a modernizaci školních budov a vybavení učeben moderní technikou, na výchovně vzdělávací projekty pro žáky i učitele či na provoz školního mikrobusu Emánek, a to po posouzení požadavků a potřeb jednotlivých škol v souladu se směrnicí fondu církevního školství.
    Rozdělení sbírky bude zveřejněno v prosinci 2010 na webových stránkách Biskupství královéhradeckého a v lednovém čísle časopisu IKD.
    Vaši podporu církevního školství můžete vyjádřit nejen finančním příspěvkem do
    sbírky, ale také například propagací církevních škol ve vašem okolí. Tato zařízení nabízejí svým žákům výchovu a vzdělání v křesťanském duchu, v atmosféře lásky a otevřenosti pro duchovní rozměr lidského života, a to jsou hodnoty podstatné nejen pro křesťany.
    V neposlední řadě prosíme o vaši modlitbu, aby naše školy v duchu evangelia
    pomáhaly vytvářet civilizaci pokoje, spravedlnosti a lásky.
    Mons. Tomáš Holub X Mons. Josef Kajnek

BOHOSLUŽBY VE FARNOSTI PŘIBYSLAV

Den Hodina Intence
Neděle
12.9. 2010
24. NEDĚLE V MEZIDOBÍ
8.00 hod.
9.30 hod.
Za Jaroslava a Annu Bezpalcovy, jejich rodiče a sourozen.
MŠE SVATÁ NA NÁMĚSTÍ Za farnost a město
MŠE SVATÁ NENÍ