Upozornění:

• Dnes v 19.30 na faře povídání o salesiánských misiích v Indii a o misionáři  P. Medovi. Přednášku doprovázenou fotografiemi provede P. Jaroslav Mikeš SDB. Z tohoto důvodu ruším plánované setkání manželů na faře.
  • V pátek od 17.30 hod. adorace před vystavenou NSO a zároveň možnost přistoupit ke svátosti smíření.
  • Na příští neděli připadá slavnost posvěcení kostela. Po ranní i po druhé mši svaté jsou účastníci bohoslužeb zváni do farní stodoly na oslavu posvícení. Podávat se bude svařené víno. Ochotným ženám předem děkuji za koblihy nebo cukroví, které je možné přinést v sobotu na faru.
  • Upozorňujeme, že ze soboty na neděli se mění čas.
  • V zákristii jsou připraveny lístky, na které napíšete jména zemřelých. Lístky se jmény drahých zemřelých poneseme v obětním průvodu při mši svaté v den památky věrných zemřelých. Vyplněné lístky odevzdávejte v zákristii.
  • Zájemci o diecézní stolní kalendář s tématem Roku víry si ho mohou zakoupit v zákristii. Cena kalendáře činí 60Kč.
  • Kompendia katechismu katolické církve jsou připravena v zákristii. Cena jedné knihy činí 100 Kč.
  • Zájemci o odsloužení mše svaté mohou přede mší svatou v zákristii požádat koncelebrujícího kněze o odsloužení mše svaté.

Poděkování:

• Děkujeme za péči o kostel, za úklid na faře a za vaše příspěvky do sbírky. Dnešní sbírka je určena na misie a bude za tímto účelem odeslána. V boční lodi kostela na misijním jarmarku je možné za dobrovolný příspěvek zakoupit drobné předměty. Výtěžek půjde na misie.

Bohoslužby ve farnosti Přibyslav:

Den

Hodina

Intence

Neděle

21.10. 2012

8.00 hod.

9.30 hod.

11.00 hod.

29. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Za farnost

Za Jana Rázla a rodiče