Upozornění:

• Dnes při odchodu z kostela si oprávnění voliči vyzvednou hlasovací lístek pro II. kolo voleb do pastorační rady farnosti. Vyplněné hlasovací lístky odevzdají v kostele do připravených schránek v neděli 23.11. Potřebné instrukce budou uvedeny na hlasovacím lístku.
  • V 11.00 hod. v kostele přijme svátost křtu Yvetta Steindlová.
  • Od neděle do pátku se P. Zdeněk Kubeš zúčastní duchovních cvičení na Velehradě. Zástupem je pověřen pan kaplan P. Antonín Pavlas.
  • Ve středu se ruší výuka náboženství pro 7. – 9. ročník a pro 3. ročník ZŠ.
  • Ve čtvrtek se ruší výuka náboženství pro 1. ročník ZŠ.
  • V pátek od 17.00 hod. adorace před vystavenou NSO.
  • V sobotu 22.11. v 8.00 hod. z autobusového nádraží odjíždíme do Hradce Králové na závěr oslav 350. výročí založení diecéze. Zájemci se mohou i nadále zapisovat v zákristii. Příspěvek dospělého na dopravu bude 100 Kč a dítěte 50 Kč.
  • Na stolku u hlavního vchodu je k rozebrání brožurka s diecézní novénou.
  • Klášter pražského jezulátka opět pořádá výtvarnou soutěž VÁNOCE DĚTÍ – TAJEMSTVÍ VÁNOC. Téma soutěže: Vánoční betlém a narození Ježíška. Kategorie: 4-6 let, 7-11 let, 12-15 let. Výtvarná práce musí být provedena na formátu A4. Na zadní straně práce musí být uvedeno jméno a příjmení, věk adresa. Práce odevzdávejte nejpozději do neděle 30. listopadu v zákristii. Výtvarné práce pak odešleme.

Poděkování:

• Děkujeme za péči o kostel, za úklid na faře a za vaše příspěvky do sbírky.
  • Dnešní sbírka je určena plošné pojištění církevního majetku a bude za tímto účelem odeslána.

Ohlášky (33.neděle v mezidobí) jsou ke stažení ve formátu PDF níže.

Ohlasky_33nedele_mezidobi