• V 17.15 hod. v kostele křížová cesta.
  • Ve čtvrtek po mši sv. adorace za nová kněžská a zasvěcená povolání. V 19.15 hod. na faře výklad katechismu.
  • V pátek kněz navštíví naše nemocné. Ve 13.00 hod. příprava na 1. sv. přijímání. Ve 14. hod. na faře setkání dětí. V 17.45 hod. křížová cesta mládeže. Od 17.30 hod. svátost smíření. Po mši sv. na faře se uskuteční vikariátní setkání mládeže. Při této příležitosti mladí poděkují vikariátní animátorce Aničce Henzlové za její činnost a přivítají nového vikariátního animátora. Mladí mohou přespat na faře do soboty a pak společně odjet na diecézní setkání mládeže do Hradce Králové.
  • V sobotu v 7.00 hod. z autobusového nádraží odjezd účastníků na diecézní setkání mládeže. Dotovaný příspěvek činí 120 Kč. Zájemci se nadále mohou zapisovat v zákristii. V 13.30 hod. společná svátost smíření pro farnost. Prosím, využijte příležitosti a přijďte včas. V kostele bude přítomen prodejce křesťanské literatury.
  • Na Květnou neděli začnou obřady u mariánského sloupu, kde budou posvěceny ratolesti a následně se vydá liturgický průvod od kostela. V 17. 45 hod. v kostele křížová cesta.
  • Zájemci, kteří chtějí na Květnou neděli, Zelený čtvrtek, Velký pátek a Bílou sobotu číst čtení, přímluvy, komentáře nebo zpívat žalmy, se mohou zapisovat v zákristii.
  • Zapisovat se můžete na adoraci k Božímu hrobu.
  • Dobrodinci, kteří by chtěli přispět na velikonoční květinovou výzdobu kostela, mohou dát příspěvky knězi v zákristii nebo na faře. Díky dárcům máme na Velikonoce hezky vyzdobený kostel.
  • Prosíme maminky ministrantů, aby svým synům vypraly ministrantské oblečení.
  • Následující týden je týdnem modliteb za mládež. V zákristii jsou pro mládež připraveny modlitby, které si mohou vzít do škol. Na lavicích jsou připraveny modlitby, které se budeme modlit během liturgie po přímluvách.
  • Ve dnech 24. – 26.4 se v Kutné Hoře uskuteční diecézní setkání ministrantů. Ministranti ve věku 6 – 15 let se mohou hlásit v zákristii do 12. dubna.
  • Se souhlasem pana biskupa byla věž pronajata městu Přibyslav.
  • Od úterý jsou začátky večerních bohoslužeb stanoveny na 18.30 hod.

Poděkování

• Děkujeme za péči o kostel, za úklid na faře a vaše příspěvky do sbírky.Sbírka z následující neděle je určena na plošné pojištění církevního majetku a bude odeslána.
  • Děkujeme všem, kteří se podíleli na jarním úklidu kostela.

BOHOSLUŽBY VE FARNOSTI PŘIBYSLAV

Den Hodina Intence
Neděle –
29.3. 2009