• Dnes v 15.00 hod. na faře setkání manželů.
      V 17.30 v kostele modlitba rodičů za děti.
    • V pátek v 14.00 hod. setkání dětí na faře.
      V 17.00 hod. adorace před vystavenou NSO a možnost svátosti smíření.
    • Od soboty do neděle na faře proběhne výstava betlémů. Součástí výstavy bude občerstvení a prodej vánočních dárků. K prohlídce srdečně zvou pořadatelé.
    • Následující neděli vstupujeme do doby adventní. Při všech bohoslužbách kněz požehná adventní věnce. Začíná cyklus B nedělního lekcionáře.
      Po druhé mši svaté je mládež zvána na faru k poradnímu setkání. Téma: jak uspořádat vánoční setkání.
    • Odběratelé IKD si v zákristii mohou předplatit ročník 2012.Roční předplatné činí 275 Kč
    • Děti se opět mohou zúčastnit výtvarné soutěže Vánoce dětí – Tajemství Vánoc. Na bílou čtvrtku rozměru A4 mohou libovolnou technikou ztvárnit vánoční betlém a narození Ježíška. Práce je nutné odevzdat nejpozději v neděli 4.prosince při ranní nebo při druhé mši sv. v zákristii. Na čtvrtku je nezbytné uvést jméno a příjmení soutěžícího a jeho věk. Práce společně zašleme do Kláštera Pražského jezulátka.
    • Svátost smíření je možné přijmout půl hodiny před každou mší svatou.
    • V sakristii je možno nahlédnout do knihy jihočeského cestovatele Šimona Hellera s názvem: „Západní Sahara aneb Šepot kriminálu“. Kniha doplňuje některé příběhy a pasáže, které již zazněly na přednášce, především však s velkým zaujetím popisuje kulturu a mentalitu afrických lidí, do publikace jsou zařazeny i fotografie s popiskami. Knihu lze zakoupit jak v sakristii, tak také po dohodě s panem Martinem Ležákem. Cena publikace je 180 Kč.

Poděkování

• Děkujeme za péči o kostel, za úklid na faře a za vaše příspěvky do sbírky. Sbírka z minulé neděle, která byla určena na plošné pojištění církevního majetku, vynesla částku 9 442 Kč. Přídveřní sbírka na podporu biblického apoštolátu vynesla 1200 Kč. Všem dárcům srdečně děkujeme.
    • Děkujeme všem, kteří se podíleli na uspořádání sobotního setkání mládeže.
    • Na závěr mše svaté se před vystavenou NSO pomodlíme litanie k Nejsvětějšímu srdci Ježíšovu a obnovíme zasvěcení Božskému srdci.

BOHOSLUŽBY VE FARNOSTI PŘIBYSLAV

Den Hodina Intence