Ohlášky:

• Kasičky na Tříkrálovou sbírku pro okolní obce budou připraveny dnes po první i druhé mši svaté.
  • Po mši svaté si můžete do svých domovů odnést posvěcenou vodu, křídu a kadidlo.
  • Ve středu odpadá výuka náboženství pro 7. – 9. ročník.
  • V pátek kněz navštíví nemocné. V 17.00 hod. začátek adorace před vystavenou NSO.
  • Tříkrálová sbírka bude probíhat v sobotu 10. 1. 2014. Informace o sbírce jsou zveřejněny v místních médiích nebo vám je poskytne p. Omes. Budeme vděčni všem, kdo se do sbírky zapojí. Děkujeme za spolupráci.
  • V neděli na svátek Křtu Páně končí doba vánoční. Začíná liturgické mezidobí, které potrvá do úterý před Popeleční středou 17. února.
  • V 11.00 hod. v kostele příjme křest Jakub Havlík.
  • Na sobotu 24.1. je naplánován farní zájezd na betlémy do Třebechovic, do Muzea loutek do Chrudimi a na betlémy do Dolní Jablonné. Cena zájezdu 100 Kč dospělí, děti 50 Kč, početnější rodiny se slevou. Zájemci se mohou zapisovat v zákristii.

Poděkování:

• Děkujeme za péči o kostel, za úklid na faře a za vaše příspěvky do sbírky.
  • Děkujeme za dary ve výši  25 000 Kč určené na potřeby farnosti.
  • Upřímně děkujeme všem dárcům, za jejich štědrou podporu farnosti.

Ohlášky (Slavnost Zjevení Páně) jsou ke stažení ve formátu PDF níže.

Ohlasky_Slavnost_ZjeveniPane