[metaslider id=11715]

Milí farníci,

také nás se dotýkají nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR ohledně shromáždění osob. Ve všední den se nás limit 100 osob netýká (neboť jej nenaplníme), ale v neděli, prosíme, počítejte s tím, že se každé bohoslužby bude moci zúčastnit jen 90 osob. Rezerva je určena pro celebrujícího kněze, varhaníka a asistenci.

Upozorňujeme, že boční vchod do kostela bude uzamčen a zpřístupněný bude jen hlavní vstup, abychom mohli zajistit, že nepřekročíme stanovený limit.

Pokud se necítíte dobře, prosíme, zůstaňte doma a využijte možnosti účastnit se bohoslužby skrze rádio Proglas nebo televizi Noe.

Využijte také, prosíme, možnost bohoslužby v okolních menších farnostech. (např. Dlouhá Ves v 8.00 – odhad „volných“ míst cca 80, Pohled v 9.00 – odhad „volných“ míst cca 55, Šlapanov 10.30 – odhad „volných“ míst cca 55).

Děkujeme za pochopení.

Nezapomeňme se modlit a důvěřovat v Pána Boha. Vždyť náš život je v jeho rukou…

S přáním pokoje a dobra
P. Oldřich Kučera

...