[metaslider id=11715]
Milí farníci,
dovolte mi krátkou zprávu o mém aktuálním zdravotním stavu. Na ní máte plné právo. Jste taky jaksi moje rodina. Předně děkuji za vaše modlitby. Po operaci krvácející žilní anomálie na mozkovem kmeni v ÚVN v Praze, kterou provedl prof. Vladimír Beneš, se podařilo odstranit zdroj krvácení. Včetně hematomu. Tedy ne všechny anomálie. Byl jsem hospitalizován na ARO a JIP, později na oddělení neurochirurgie ÚVN. Nyní se zotavuji na neurologickém oddělení v benešovské nemocnici. Od úterý 31. 3. budu přeložen na lůžko na rehabilitačním oddělení téže nemocnice. Stav je dobrý, jen několik pooperačních částečných ochrnutí. Takže se budu učit chodit, budu pracovat na zlepšení koordinace pohybů, rovnováhy, citlivosti končetin, ale taky se usmívat, krčit čelo atp.
Děkuji ještě jednou za vaše modlitby, vzkazy, zprávy i dopis. Myslím na vás intenzivně. Během příštího týdne vám pošlu podněty ke slavení svatého týdne doma i velikonoční pohádku pro děti.
P. Pavel Sandtner

...