[metaslider id=11715]

Dovoluji si vás pozvat na Benefiční farní ples, který se uskuteční 21. ledna 2017 v přibyslavské sokolovně. Tento ples navazuje na přerušenou tradici Farních plesů, později Šatlava plesů.

Pokud váháte na poslední chvíli, co darovat k Vánocům, vstupenka na Benefiční farní ples je výborný nápad! Koupí této vstupenky nejenže potěšíte obdarované, ale uděláte i dobrý skutek – přispějete totiž na opravu fasády kostela. Vybrat si můžete hned ze tří druhů vstupenek – vstupenka za 100,- Kč, 200,- Kč, nebo 300,- Kč, záleží jen na Vás, jak moc chcete podpořit krásnou dominantu města.

Vstupenka za 100,- Kč je základní, vstupenka za 200,- Kč s sebou nese výhodu jednoho nápoje zdarma, nejdražší vstupenka zaručuje láhev dobrého vína zdarma. V prodeji budou již v neděli 4. prosince 2016 a další neděli 11. prosince po obou mších. Předprodej bude probíhat na faře. Více informací najdete na plakátku.

Těším se na shledání s vámi a prosím vás o modlitby, aby se ples podařil.

Plakátek ke stažení zde.

Za pořadatele plesu,
Marie Blažíčková

...