Milí farníci a přátelé,

zima je období plné bělavě zářivého sněhu a mrazivého počasí, které nám všem dopřává jedinečné zážitky. Touto cestou bych Vás chtěl pozvat na farní lyžařský zájezd, který je určen pro všechny věkové kategorie. Máte-li chuť si užít plnými doušky zimních radovánek se svými dětmi, kamarády, známými či jen se svými vrstevníky, neváhejte ani na okamžik a vyražte s námi!

Pojedeme do skiareálu Říčky v Orlických horách dne 21. února. Jedná se o první den v týdnu a zároveň první letošních jarních prázdnin. V Říčkách panují skvělé lyžařské podmínky, na sjezdovkách leží okolo 70 cm sněhu, v současnosti jezdí všechny sjezdovky, které jsou kromě černé spíše turistického charakteru a jsou určeny pro rekreační lyžaře. Budeme vyrážet v ranních hodinách, plánovaný odjezd je stanoven na 6:00 hodin z autobusového nádraží v Přibyslavi .
Orientační cena je okolo 800 korun(480 Kč skipas/celý den; 320 Kč doprava), samozřejmě výše ceny bude závislá na počtu přihlášených, tudíž na ceně dopravy.

Přihlašovat se můžete do 13.ledna buď v sakristii ve farním kostele, nebo u mě osobně či na uvedeném kontaktu. Rád Vám samozřejmě poskytnu veškeré podrobné informace.

Kontakt:
Martin Ležák