[metaslider id=11715]

Jako každý rok, i letos se uskutečnil Přífarní tábor. Od Pondělí 19. 7. do Pátku 23. 7. byl pro děti připraven bohatý program. Tentokrát na téma Záhada hlavolamu. Celý program doprovázelo 5 hrdinů, 5 členů klubu Rychlých šípů.

Program pro děti od 1. do 5. třídy, který byl vždy od 8 hodin ráno do 5 hodin odpoledne, byl velmi pestrý a rozmanitý, plný her a samozřejmě i různých scének. Společné zpívání hymny a opékání zde mělo své místo. Nechyběla zde ani duchovní stránka, protože každý den jsme začali a skončili modlitbou a ani slovíčko na den od pana faráře Pavla Sandtnera zde nechybělo (tímto mu patří velké díky). Doufáme, že si to všichni užili a že se příští rok uvidíme znovu.

Chtěl bych tímto poděkovat i všem vedoucím, kteří se zapojili do přípravy a realizace celého tábora. Udělali jsme obrovský kus práce, ze které, jak pevně doufám, si děti odnesly spoustu zážitků, či mnoho dalšího…

Děkujeme vám všem za dary a hlavně za modlitby, bez kterých by se to neuskutečnilo.

Za kolektiv vedoucích

Pavel Venc

fotogalerie zde

...