[metaslider id=11715]

Milé děti, rodiče, farníci,

letošní rok se v datu 11.-15.7.2022 uskutečnil přífarní tábor, který byl pořádán naší farností. V tomto roce jsme se s dětmi vypravili poznávat divoký západ a našimi věrnými průvodci se stali Vinnetou a Old Shaterhand. S těmi jsme v průběhu týdne zažili dobrodružství při získávání tajné mapy, několikrát se setkali s bandity, a nakonec byli svědky událostí na Stříbrném jezeře.

V nabitém programu měla kromě her, kreativních činností a výletu, místo i modlitba a mše svatá. Přálo nám taktéž počasí, a tak mohu říci, že s pomocí Boží jsme tábor ve zdraví zvládli, a hlavně si ho moc užili.

Velké díky patří všem vedoucím, kteří táboru věnovali spoustu času a úsilí, dále našemu panu faráři Pavlu Sandtnerovi, který s námi trávil svůj čas a poskytl skvělé zázemí. A největší díky patřím všem dětem, které se tábora účastnily a jejich rodičům.

Za tým vedoucích

Jana Málková

odkaz na fotogalerii zde

...