[metaslider id=11715]

Ve dnech 25. 7. – 29. 7. 2016 se konal podruhé Přífarní tábor na přibyslavské faře. Děti se na faře scházely každý den od 8 hodin a domů se rozešly v pět hodin. Během dne jsme dělali různé aktivity a hráli různé hry.

V pondělí se děti seznámily s novými kamarády a více se poznaly díky novým hrám. V úterý se vyrazilo na menší výlet za zvířátky u Dvorka. Ve středu nás bolely nožičky, a tak jsme zůstali na faře a tvořili ze slaného těsta, batikovali trička, stavěli z papíru a tvořili koláž. Další den jsme se ocitli na olympiádě a děti soutěžily mezi sebou v opičí dráze, ve skoku přes švihadlo… Poslední den jsme se s dětmi připravili na svatou zpověď a ten den jsme ji uskutečnili.

Letos se tábora zúčastnilo 15 dětí.

Chtěli bychom poděkovat faráři o. Pavlu Sandtnerovi za poskytnutí prostoru a ostatním vedoucím za čas a ochotu.

Hlavní vedoucí Jana Pokorná

...