[metaslider id=11715]

Milí přátelé, farníci.

Dovolte mi, abych Vám stručně představila nové společenství, které by v naší farnosti mohlo vzniknout a začít fungovat. Jedná se o setkávání rodičů s malými dětmi.

Jednou za dva týdny, ve středu, se budeme potkávat na faře v Přibyslavi, abychom spolu strávili dopoledne, a to od 9.00 do cca 10.30 hod. Toto setkání je určené pro maminky, případně tatínky :), s dětmi předškolního věku. Setkání zahájíme krátkou společnou modlitbou, po ní budeme tvořit, malovat, učit se říkanky, hrát si, svačit, popíjet kávu a povídat si. Chtěla bych poprosit ty z Vás, kteří máte doma hračku/ hračky, které již vaše děti „nebaví“, přineste je prosím na faru, či do kostela a předejte mně nebo na faru. Budeme je používat při setkání. Hračka, kterou už neocení naše děti, jistě potěší jiné, a naopak.

Prosím Vás, kteří máte zájem a chcete na setkání docházet, přihlaste se na můj email: malkova.ludmila.91@gmail.com, nebo telefon: +420 722 793 875.

Nejedná se o závazné přihlášení, ale jen o předběžný zájem. Učiňte tak prosím do 22. 3. včetně. Myslím, že je dobře vědět, že někam patříme. Toto společenství by mělo být místem, kde můžeme jako rodiče získat inspiraci, mít možnost sdílet s ostatními své pocity, radosti i trápení bez toho, že budou vnímány jako slabost.

Těším se na Vás.

Ludmila Málková

...