[metaslider id=11715]
2015-03-22_TMM_logo
Logo Týdne modliteb za mládež

V týdnu 22. – 29. března 2015 proběhne již tradičně Týden modliteb za mládež. Mladým lidem je vždy věnován týden před Květnou nedělí. K modlitbám se však mohou připojit nejen mladí. Ti se tento týden intenzivněji modlí za sebe navzájem, aby si byli oporou, a ostatní se modlí za všechny mladé v církvi, neboť mladí lidé jsou naší nadějí. Slovy biskupa Pavla Posáda: Nejsme zde pro čas, ale pro věčnost!, proto se modleme s láskou a pokorou za druhé.

Týden modliteb za mládež také odkazuje na Světový den mládeže (již XXX. světový den mládeže se uskuteční v polském Krakowě v roce 2016).

Česká biskupská konference připravila k Týdnu modliteb za mládež brožuru. Tu najdete ke stažení na tomto odkazu.

Eva Bártová

0 comments

Odpovědět